HakkımızdaMiss Crispy Chicken bir Nevco Holding markasıdır. Nevco Holding grubu olarak gıda sektöründe Ercan Steakhouse, Ercan Burger, Ercan Pizza, Miss Crispy Chicken, Nevada Coffee ve Makarnaval markalarımızla beraber çalışmalarımızı tecrübemizle, lezzeti tutkumuzla birleştiriyoruz.

 Nevco Holding Grubu’nda Miss Crispy Chicken,  gelenek ve kalitenin çıtır tavuk lezzetiyle buluştuğu yerdir. Müşterilerimize  %100 Türk tavuklarının lezzetlerini tattırmak için geniş  bir ürün yelpazesi sunuyoruz.

article

Önceliklerimiz

Kalite ve Güvenlik

Miss Crispy Chicken, tedarik zincirinden servise, tüm aşamalarda en kaliteli, sağlıklı ve gerçek çıtır tavuk lezzetini garanti ediyoruz. Tariflerimizi hazırladığımız ham maddeleri özenle seçiyoruz. Tüm franchise restoranlarımızda hazırlama prosedürlerini tek tek, dikkatli bir şekilde kontrol ediyoruz.

Kalite standartlarına ve gıda güvenliğine büyük önem veriyoruz ve müşterilerimize servis edene kadar geçen tüm süreçleri, sağlık ve hijyen koşullarına uygun olarak yürütüyoruz. Restoran zincirlerimizde tüm çalışanlar hijyen ve gıda güvenliği konusunda eğitim görmektedirler. Miss Crispy Chicken restoranlarında müşterilerimize sunduğumuz tariflerimizde tavuk eti kullanıyoruz. Tüm şartlarımız Türk Gıda Kodeksi Yönetmeliği’ne uygundur. Menümüzde bulunan tüm ürünlerimiz sevk, pişirme ve servis aşamalarında sağlık ve hijyen açısından uluslararası kalite standartlarına %100 uygun olarak hazırlanmaktadır.

Miss Crispy Chicken Tazeliği

Miss Crispy Chicken ürünlerinin kalitesi ve lezzeti, şeflerimizin her gün taze olarak hazırlanmasından gelmektedir. Tüm Miss Crispy Chicken restoranlarında, ekmek yapımından pişirmeye kadar tüm adımlar tamamen elle yapılmaktadır. Tavuklarımızın kendine özgü gizli bir tarifi var. Kaliteli tavuk, özel baharatlar ve dengeli pişirmenin kombinasyonu! Miss Crispy Chicken’da en iyi kızarmış tavuğu garanti ediyoruz.

article

Tavuklarımız %100 Helal Sertifikalıdır

Kendimizi yüksek kaliteli hammadde arayışına adadık. Üretim sürecinin her adımında sürekli ve titizlikle kontrol edilen ve sertifikalandırılan bir ürünün güvenliğine sahip olmak için her zaman taze tavuk kullanmayı seçtik. Tavuklar sağlıklı, %100 bitki bazlı olarak beslenir ve serbestçe hareket edebilecekleri açık zeminde büyütülür. Tüm tavuk etlerimiz, %100 helal sertifikalıdır.

İzlenebilirlik ve Şeffaflık

Üretimden tadıma kadar tüm ürünler benzersiz bir şekilde tanımlanır ve belirli bir izlenebilirliğe sahiptir. Kaliteye verilen önem, Miss Crispy Chicken tedarik zincirinin her aşamasını kapsar. Bizim için kalite, özünde müşterilerimize karşı şeffaf olmaktır. Bu nedenle, tüm tedarik zinciri boyunca izlenebilirlik sistemi, Miss Crispy Chicken müşterilerine servis edene kadar olan yolculuğunu bilmeyi mümkün kılar.

Hizmet Anlayışımız

Miss Crispy’de yiyeceklerimizi tutkuyla hazırlarız ve gururla sunarız. İşimize enerji dolu gelir, bütün müşterilerimizi güler yüzle karşılarız. Müşterilerimizin, memnun ve mutlu bir şekilde ayrılmalarını sağlamak bizim görevimizdir.

Miss Crispy mutfaklarında usta şeflerin hazırladığı hamburgerleri ve kızarmış tavukları yiyebilirsiniz. Ancak bunlara ek olarak bizi tercihen müşterilerimiz:

  • Seçkin tavuk etleriyle hazırlanan ve mükemmel ev yapımı soslarla birlikte sunulan burger çeşitlerimizin,
  • Her türlü damak zevkine hitap eden menülerimizin,
  • Enfes çıtır patateslerimizin,
  • El yapımı ekmeklerimizin tadına varabilirler.

 


© 2022 Tüm Hakları Saklıdır.

Miss Crispy Chicken bir Nevco Holding markasıdır.

Ajanssy - Yaratıcılığı Hisset